Instalacje gazowe i sanitarne Bielsko Biała

Oferujemy projekt i montaż instalacji gazowych, co, sanitarnych i wodnokanalizacyjnych w Bielsku Białej. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, posiadamy niezbędny sprzęt budowlany oraz narzędzia. Nasze usługi pozwalają w dłuższej perspektywie zaoszczędzić pieniądze, ponieważ wszelkie prace wykonujemy z dużą starannością, co przekłada się na trwałość i wydajność instalacji.

Wykwalifikowany personel

rozwiąże Państwa problemy związane z instalacjami sanitarnymi

Specjaliści z uprawnieniami

projektują i nadzorują prace związane z wykonaniem instalacji sanitarnych

Projektowanie
Wykonanie i Serwis

Kompleksowa obsługa przedłuża żywotność 

Wykonujemy instalacje

 • wod-kan
 • centralnego ogrzewania 
 • ogrzewania nadmuchowego, grzejnikowego, podłogowego
 • kanalizacji deszczowej
 • wentylacji
 • oddymiania
 • klimatyzacji
 • pomp ciepła

A także instalacje:

 • hydrantowe, wody lodowej 
 • ciepła technologicznego
 • sprężonego powietrza
 • gazów technicznych
 • odpylania
 • próżni
 • gazów medycznych
 • innych instalacji do przesyłu

Instalacje gazowe Bielsko Biała

W coraz większej liczbie budynków wykorzystuje się gaz jako wygodne i ekologiczne źródło energii. Trzeba jednak pamiętać, że gaz ziemny, lub propan-butan, jest materiałem wysoce niebezpiecznym, dlatego montaż instalacji należy powierzyć sprawdzonej ekipie budowlanej.

Wykonujemy instalacje gazowe w Bielsku Białej i przyłącza do wszystkich typów urządzeń grzewczych. Nasi specjaliści posiadają odpowiednie uprawnienia i wieloletnie doświadczenie, co przekłada się na jakość świadczonych usług oraz bezpieczeństwo eksploatacji.

Wykwalifikowani gazownicy dbają również o to, aby instalacja gazowa była tak zaprojektowana, aby wydajnie dostarczała gaz do poszczególnych urządzeń. Rury rozprowadzające mają więc odpowiednią średnicę i długość, a także wykonane są z trwałych materiałów.

Podłączenie do linii gazowej wymaga ostrożnego planowania, które obejmuje dokładną analizę planu budynku. Dlatego monterzy PB Probis są przeszkoleni w zakresie prawidłowego czytania rysunków technicznych, aby zapewnić skuteczne i bezpieczne dopasowanie urządzeń gazowych do konkretnej lokalizacji.

Nasze usługi obejmują między podłączenie pieców c.o., grzejników, kuchenek gazowych czy podgrzewaczy wody. Oferujemy również serwis instalacji gazowych, a także możemy zmodernizować obecną instalację.

Jeśli szukasz profesjonalnego instalatora, zadzwoń do nas, aby uzyskać bezpłatną wycenę usługi.

Instalacje sanitarne Bielsko Biała

Urządzenia sanitarne to nie tylko prysznice, umywalki, toalety, ale również wiele innych elementów armatury łazienkowej i kuchennej. Wszystkie te urządzenia muszą być odpowiednio połączone z orurowaniem oraz odpływami. Dzięki temu możliwe jest z jednej strony dostarczanie wody pitnej i użytkowej, a z drugiej – odprowadzenie ścieków.

Do instalacji sanitarnych zaliczane jest również centralne ogrzewanie oraz klimatyzacja, które zapewniają komfort termiczny. Systemy rur i urządzeń sanitarnych są nie tylko niezbędne w wielu budynkach, ale również przyczyniają się do większej wygody.

PB Probis oferuje kompleksową usługę dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Już od wielu lat zajmujemy się projektowaniem i układaniem instalacji sanitarnych. Przykładamy dużą wagą do jakości połączeń oraz materiałów, które spełniają restrykcyjne normy sanitarne.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważną rolę pełnią poszczególne elementy instalacji, dlatego wszelkie prace wykonywane są bardzo starannie i poprzedzone planowaniem. Pomimo wysokiej jakości cena świadczonych usług jest bardzo konkurencyjna i ustalana indywidualnie z klientem.

Instalacje CO Bielsko Biała

Niezależnie od tego, czy chcesz zainstalować pompę ciepła, kocioł gazowy czy olejowy, zawsze musisz skorzystać z profesjonalnej firmy, której pracownicy posiadają odpowiednie uprawnienia.

Mamy długoletnie doświadczenie w kładzeniu instalacji CO w Bielsku Białej, co przekłada się na wysoką jakość usług zadowolenie naszych klientów. Zanim jednak przystąpimy do montażu, zawsze poświęcamy odpowiednią ilość czasu na projektowanie instalacji co.

Podczas projektowania ustalamy między innymi zapotrzebowanie cieplne budynku. W celu wykonania obliczeń bierzemy pod uwagą wiele czynników, w tym liczbę osób zajmujących daną przestrzeń, metraż, liczbę kondygnacji czy sposób ocieplenia.

Naszym celem jest zapewnianie najbardziej energooszczędnych rozwiązań w oparciu o dostępne źródła energii i budżet. Nowoczesna instalacja c.o. to przede wszystkim inwestycja, która po pewnym czasie powinna się zwrócić.

Wykonujemy montaż instalacji co w budynkach komercyjnych i mieszkalnych, zarówno nowych, jak i starych. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych materiałów oraz akcesoriów. Dlatego możemy zagwarantować, że system grzewczy będzie działał bardzo wydajnie oraz bezpiecznie przez wiele lat.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z nowym systemem c.o., wystarczy że do nas zadzwonisz. Serwisanci szybko pojawią się na miejscu i usuną awarię.

Instalacje wod kan Bielsko Biała

Nasi wykwalifikowani technicy wykonują również instalacje wodnokanalizacyjne w Bielsku Białej. Pracujemy zgodnie z harmonogramem i wcześniejszymi ustaleniami. Działamy szybko, ale jednocześnie dokładnie i skutecznie.

Zawsze wykonujemy nasze zadania zgodnie z najwyższymi standardami, mając na względzie dobro klienta.

W zależności od oczekiwań, możemy wykonać kompleksową instalację wodnokanalizacyjną lub tylko część zadania. Przed przystąpieniem do prac budowlanych lub remontowych przeprowadzamy inspekcję, która pozwala nakreślić szczegółowy plan położenia rur i wykonania przyłączy. Podczas prac używamy wyłącznie wysokiej jakości materiałów oraz korzystamy z nowoczesnych narzędzi.

Jeśli szukasz profesjonalnej ekipy do montażu instalacji wodnokanalizacyjnej w Bielsku Białej, skorzystaj usług PB Probis. Nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji!