Budownictwo i remonty Bielsko Biała

Wykonujemy budynki mieszkaniowe oraz obiekty komercyjne

Budownictwo

Wznosimy budynki od podstaw, ale również przebudowujemy i remontujemy obiekty już istniejące, głównie przemysłowe i medyczne.

Usługi budowlano remontowe Bielsko Biała

Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie w usługach remontowo-budowlanych. Obszar naszej działalności obejmuje rejon Bielska Białej i okolic. Posiadamy niezbędny sprzęt oraz zatrudniamy wykwalifikowaną ekipę budowlaną, dlatego jesteśmy w stanie podjąć się praktycznie każdego zlecenia.

Remonty Bielsko Biała

Oferujemy usługi remontowe w Bielsku Białej dostosowane do indywidualnych oczekiwań klientów. Nasza propozycja skierowana jest do firm z różnych branż oraz gospodarstw domowych.

Przed podjęciem zlecenia spotykamy się z klientem i, po oględzinach miejsca, przedstawiamy mu bezpłatną wycenę wraz z harmonogramem prac remontowych. Oprócz zaplanowanych zadań, jesteśmy również w stanie zrealizować nietypowe i nagłe naprawy.

Zatrudniamy zespół doświadczonych i dobrze wyszkolonych specjalistów od budownictwa, dlatego możemy zapewnić naszym klientom odpowiednią jakość i terminowość świadczonych usług. Dzięki temu wyremontowany obiekt z pewnością spełni ich oczekiwania.

Oferowane przez nas usługi remontowe obejmują następujące czynności:

 • naprawy dachów, ścian, drzwi i podłóg,
 • termomodernizacja budynków,
 • remonty instalacji wodnej, elektrycznej i grzewczej,
 • wykonanie ścianek działowych,
 • remonty kuchni, łazienek oraz innych pomieszczeń,
 • naprawy ogrodzeń,
 • porządkowanie terenów.

Podana lista nie wyczerpuje zakresu naszych usług. PB Probis współpracuje z wieloma podwykonawcami, dlatego może podjąć się wielu niestandardowych zadań. Nie musisz więc podpisywać umów z kilkoma firmami, ponieważ proponujemy kompleksowe remonty w Bielsku Białej, co jest nie tylko wygodne dla naszych klientów, ale również przynosi konkretne korzyści finansowe.

Usługi budowlane Bielsko Biała

Firma PB Probis świadczy również usługi budowlane w Bielsku Białej i okolicach. Nasza oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych. Możemy podjąć się praktycznie każdej inwestycji budowlanej, ponieważ posiadamy do tego niezbędny sprzęt oraz zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników.

Ponadto współpracujmy z innymi wykonawcami, co sprawia, że możemy zaoferować kompleksowe usługi budowlane, które obejmują m.in.:

 • budowę nowych obiektów komercyjnych,
 • wznoszenie budynków wielolokalowych,
 • budowę domów jednorodzinnych,
 • rozprowadzanie instalacji,
 • wykonanie niezbędnych przyłączy zewnętrznych,
 • projekt budowlany,
 • pomoc w załatwieniu formalności w urzędach.
Od dawna prowadzimy działalność gospodarczą na terenie Bielska Białej i przez ten czas zaufało nam wielu klientów. Wyróżnia nas profesjonalizm oraz dbałość o detale. Przywiązujemy też dużą wagę do jakości świadczonych usług, dlatego do prac budowlanych wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone materiały, które mają bardzo dobre parametry techniczne.

Budowa obiektów przemysłowych Bielsko Biała

Zajmujemy się wznoszeniem budynków murowanych oraz konstrukcji stalowych od podstaw, ale również przebudowujemy i remontujemy budowle już istniejące. Wykonujemy w różnych technologiach między innymi obiekty przemysłowe czy medyczne. Możemy również podjąć się nietypowych realizacji komercyjnych, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości materiałów, dlatego możesz mieć pewność, że każda budowla będzie wykonana w odpowiednim standardzie. Przykładamy też dużą wagę do terminów. W naszym przypadku zawsze trzymamy się ustalonego harmonogramu i wszystkie roboty budowlane realizowane są bez opóźnień.

Mamy doświadczoną kadrę odpowiedzialną za projektowanie oraz prowadzenie robót budowlanych. Do tego dochodzą doświadczeni murarze, tynkarze, elektrycy, hydraulicy i wielu innym fachowców z różnych dziedzin budowlanki.

Posiadamy również własny sprzęt, w tym samochody HDS, dlatego możemy się podjąć bardzo skomplikowanych i wymagających prac budowlanych. Mamy już za sobą wiele realizacji zakończonych sukcesem, ale wciąż szukamy nowych wyzwań!

Jeśli potrzebujesz sprawdzonej i doświadczonej ekipy budowlanej – skontaktuj się z nami. Chętnie spotkamy się z Tobą, przygotujemy projekt i harmonogram prac wraz ze szczegółową wyceną. Nasz zespół inżynierów, jest do Twojej dyspozycji przez cały czas realizacji inwestycji. Na bieżąco informujemy klienta również o przebiegu prac.

Budowa bloków mieszkalnych
Bielsko Biała

Obsługujemy nie tylko instytucje i przedsiębiorców, ale także klientów indywidualnych. Nasza firma posiada również sieć kooperantów, z pomocą których jesteśmy w stanie wykonać niemalże każde powierzone nam zadanie.

Dlatego chętnie podejmujemy się budowy bloków, segmentów, bliźniaków oraz innych budynków mieszkalnych. W tym przypadku również posiadamy doświadczenie na rynku i wiemy, jakie są oczekiwania inwestorów.

Jako generalny wykonawca możemy się podjąć budowy bloków w różnym standardzie wykończenia zarówno surowym zamkniętym, jak i deweloperskim, a także „pod klucz”. W zależności od potrzeb klienta w mieszkaniach możemy położyć podłogi, umeblować kuchnię lub wykonać biały montaż w łazience.

Zajmujemy się również przebudową i nadbudową już istniejących nieruchomości, a także przekształcaniem budynków komercyjnych na mieszkalne. Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły oferty!