Usługi HDS Bielsko Biała

Posiadamy jeden z największych i najmocniejszych HDSów w naszym rejonie.

zapytaj o HDS
strona główna > usługi hds > transport hds

HDS Bielsko Probis

Świadczymy usługi samochodem typu HDS (Hydrauliczny Dźwig Samochodowy), zarówno w zakresie transportu z opcją samodzielnego załadunku oraz wyładunku, jak i w formie usługi dźwigowej.

Posiadamy licencję na transport krajowy oraz międzynarodowy.

Posiadamy jeden z największych i najmocniejszych HDS-ów w naszym rejonie. Mamy wieloletnie doświadczenie w relokacji kontenerów i maszyn, a także w usługach dźwigowych.

HDS Probis Bielsko

Parametry samochodu (transport):

 • przestrzeń ładunkowa 2,45 m x 7,00 m
 • max. waga ładunku 11 ton


Parametry HDS (dźwig):

 • max udźwig 14 600 kg
 • max zasięg w poziomie 16m
 • udźwig 2300kg
 • max zasięg w pionie 20m
 • ładowność 11 000 kg

Usługi transportowe HDS

Jeżeli poszukujesz doświadczonych specjalistów od transportu HDS, to jesteś w dobrym miejscu! Oferujemy transport samochodem typu HDS, czyli samochodem ciężarowym z Hydraulicznym Dźwigiem Samochodowym. Nasze usługi obejmują zarówno transport z opcją samodzielnego załadunku i rozładunku,  usługę transportową samochodem o długości skrzyni 7mb jak i usługi dźwigowe.

Długoletnia obecność na rynku to zasługa doskonałej znajomości branży oraz doświadczonych operatorów HDS. Dzięki temu posiadamy licencję na transport krajowy i międzynarodowy. Właściwości pojazdów pozwalają nam na wykonywanie transportu ładunków ponadnormatywnych (ponadgabarytowych) na które firma posiada również niezbędne zezwolenia.

Mamy jeden z największych oraz najmocniejszych HDS-ów w naszym regionie. Co więcej, wieloletnie doświadczenie w tego typu specjalistycznych usługach i realizacji nietypowych zadań relokacji sprawia, że każdy transport ładunku przebiega szybko i skutecznie!

Transport maszyn

Sprawne przetransportowanie maszyny lub linii produkcyjnej z miejsca na miejsce, potrafi zaważyć na postępach projektów budowlanych , a także produkcji. Do transportu maszyn używamy nie tylko HDS, ale także wózków widłowych i rolek transportowych. Współpracujemy również z firmami świadczącymi transport naczepami niskopodwoziowymi.

Długie najazdy pokryte antypoślizgowymi matami oraz obniżone pokłady gwarantują bezpieczny załadunek i rozładunek maszyny. Wieloletnie doświadczenie w połączeniu ze sprawdzonymi systemami zabezpieczeń, gwarantują szybkie i przede wszystkim bezpieczne dowiezienie maszyny na miejsce docelowe.

Transport kontenerów

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w transporcie kontenerów, wszystkie usługi wykonujemy szybko i skutecznie. Ładunki zawsze przewozimy punktualnie, z zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa. Dzięki temu Twój kontener zawsze dotrze na miejsce docelowe o czasie. Przewozimy takie ładunki jak między innymi:

 • kontenery 20’, 40’, 20’HC, 40’HC oraz wiele innych,
 • kioski,
 • stróżówki,
 • pakamery.

Transport kontenerów oraz innych ładunków obejmuje jego załadunek za pomocą dźwigu HDS, przewóz w miejsce docelowe, a także wyładunek w konkretnym miejscu. Dzięki temu bierzemy czynny udział w procesie relokacji takiego kontenera, zaś od kompetencji naszych kierowców zależy skuteczne postawienie takiego ładunku we wskazanej lokalizacji.

Usługi dźwigowe HDS

Nasza firma oferuje także usługi dźwigowe, które są oparte o doświadczenie oraz wiedzę naszych operatorów hydraulicznych dźwigów samochodowych.

W przypadku nietypowego zlecenia przedstawiciel naszej firmy dokonuje bezpłatnej wizji lokalnej w celu ustalenia sposobu wykonania zadania oraz doboru sprzętu najbardziej odpowiedniego do realizacji takiej usługi.

W naszej flocie posiadamy największy HDS w regionie, którego udźwig to aż 15 ton. Zasięg dźwigu to 20 mb co również daje bardzo duże możliwości jeżeli chodzi o odległość pomiędzy miejscem do którego może dojechać pojazd , a miejscem gdzie należy umieścić ładunek. Należy zwrócić uwagę, że zasięg dotyczy odległości zarówno w poziomie jak i w pionie więc podanie ładunku na stosunkowa dużą wysokość to również zadanie z którym nasza firma radzi sobie bez problemu. Dzięki temu wykonujemy każde zlecenie – nawet to nietypowe.

Podczas wykonywania zlecenia kierujemy się jednym, podstawowym kryterium, czyli zadowoleniem naszych klientów.

Usługi HDS świadczone przez naszą firmę  to gwarancja usług najwyższej jakości. Nie musisz martwić się o żaden szczegół. Wszystkim zajmujemy się kompleksowo – od zgłoszenia planowanej relokacji (transportu) aż po zakończenie zadania.